kinres.com.pl

kinres.com.pl

Analiza konkurencji a sukces

Analiza konkurencji a sukces

Choć kocham analogie trzech nogach, kału tak bardzo jak następnej osoby, oto coś printexpress.pl/gadzety-reklamowe/, co jest jeszcze bardziej stabilny pięć nogami taboret zwane „pięć podstaw organizacji.” I twierdzą, że bez tych pięciu – zdolność, chęć, zaangażowanie, narzędzia i nawyki – wszystkie próby, by stać się bardziej zorganizowane będą krótkotrwałe.

Na początku, musi istnieć możliwość

Dzięki zdolności, to znaczy, że dana osoba musi być dosłownie w stanie dokonać pozytywnych zmian organizacyjnych w swoim życiu. To nie ma nic wspólnego z pragnieniem, wiedzy lub motywacji, ale raczej odnosi się do poważnych wyzwań, które niektórzy ludzie stoją. Przewlekła choroba, ograniczenia fizyczne i żałoby może zmniejszyć zdolność, a istnieją korelacje między przewlekłym dezorganizacji (CD) i depresji, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zespół przewlekłego zmęczenia, i ADD / ADHD (zespół deficytu uwagi [nadpobudliwe] zaburzenia). Inne wyzwania obejmują zakupy uzależnień i zachowań Hoarding – Skrajne scenariusze, które czasami sprawiają wiadomości.

Nie używam terminu „przewlekłe dezorganizacji” lekko. Jest jednostka o nazwie Krajowa Grupa analityczna chroniczna dezorganizacja (NSGCD), którego celem jest edukacja i pomoc społeczeństwu, organizatorzy zawodowych oraz specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego w dostarczaniu rozwiązań dla przewlekle niezorganizowanych ludzi. Obecnie jest związany z National Association of Professional Organizatorzy (NAPO), a pociągi i poświadcza organizatorów do pracy w tej podgrupie polu – czasami jako część większego zespołu pomocy.

Psychiczne i emocjonalne przeszkody, które napotykają osoby przewlekle niezorganizowaną są bardzo realne i może być wyniszczające, ale pomoc jest dostępna za pośrednictwem wykwalifikowanych specjalistów.
Artykuł napisany przez: nasza strona www