kinres.com.pl

kinres.com.pl

Analiza konkurencji – jak sie ja przeprowadza

Analiza konkurencji - jak sie ja przeprowadza To zachowanie stało się mocno zakorzenione, gdy smartfony rozpoczęła dostarczanie tsunami wejść do nas, gdziekolwiek poszliśmy.

To zdobyć tak złe, że ludzie rutynowo wysłać drugi e-mail lub SMS w kilka minut po pierwszej, jeśli nie otrzymał jeszcze odpowiedzi! Huh? Co koncentrując się na rzeczy do zrobienia, które były już na moim talerzu? Co usługi / klient klienta? Jak to zaawansowana kiedy jestem szarpnął od wejścia do na stronie więcej informacji wprowadzania czasu nigdy nie faktycznie pomyśleć o właściwym rozwiązaniu? Pomyśl o tym przez chwilę. Świetna obsługa i wydajność pochodzi od uzgodnionej, skoncentrowany wysiłek, nie Lightspeed reakcji i herky wysiłków jerky. (Uwaga, po prostu usunięty cały diatrybę o „ASAP”, „pilne” i „najwyższy priorytet”. Zastanów się na ogłoszeniu, które mogą pojawić się w późniejszym poście).

Relearning Sztukę utraty Biorąc StockSo co to jest rozwiązanie? W jaki sposób możemy odzyskać pozory kontroli i rozsądku w świecie, w którym nieustannie strumienia wejścia na nas 24×7? Moim zdaniem, jak już domyślić, jest powrót do modelu FIFO zarządzanie swoją pracą. Mówiąc najprościej – przeprowadzać regularne badania tego, co znajduje się na naszym talerzu. Przynajmniej trzy razy dziennie – rano, w południe i wieczorem – najlepiej zatrzymać się i spojrzeć na to, co już osiągnięte, co masz robić i kiedy myślisz, że można dostać się do każdego elementu. Z podjąć swój czas, dostosować żadnych terminów, które były lub stały się nierealne i przekazuje te zmiany do innych.

Biorąc akcji w ten sposób daje o wiele lepsze zrozumienie istniejących zobowiązań na czas. Będzie to z kolei pozwalają na lepsze oszacowanie kiedy rzeczy się obecnie na liście będzie się zrobić, a gdy te, które wkrótce się pojawią zrobić. Jak odzyskać kontrolę i dowodzenie, co jest „w magazynie” i co przychodzi do magazynu, Twoje poczucie spełnienia i sukcesu będzie również rosnąć.

Małe zmiany czynią Big DifferencesReturning historycznego sposób zarządzania lista rzeczy do zrobienia nie jest powrót do starych, przestarzałych nawyków. To ukierunkowanie nowych parametrów wejściowych sprawdzonego sposobu maksymalizacji produktywności. Kiedy ścigasz wobec rzeczy porusza się prawie z prędkością światła stracisz za każdym razem. Jeśli zmusić wejść zwalniać do prędkości człowieka, to szansę na bardziej efektywne zarządzanie nimi. Przyjęcie modelu LIFO zarządzania listami rzeczy do zrobienia pomoże Ci dokonać tej zmiany.

Artykuł napisany przez: poduszki niskociśnieniowe LP RESQTEC