kinres.com.pl

kinres.com.pl

Gdzie zamieszczane sa wyniki badania rynku

Gdzie zamieszczane sa wyniki badania rynku

Jak Mess manicure swoje miejsce w ciągu 60 minut

Spójrzmy prawdzie w oczy, życie jest niechlujny i często to, co sprawia, że ??zabawa. Chociaż nie zawsze możemy przewidzieć, co dzieje się za każdym rogiem, możemy wziąć kilka prostych kroków, aby utrzymać nasze otoczenie niekłopotliwy.

Kopnij bałaganu do krawężnika w łatwy i bezstresowy Mess Manicure. Najlepsza jest, można zastosować Manicure Mess do dowolnego miejsca w domu lub w biurze, aby to zorganizowany w porządku.

Więc co jest manicure Mess? Mówiąc najprościej, oznacza to coraz przestrzeń zorganizowana przy użyciu tych samych czynności, jak kiedy masz manicure w salonie piękności.

Bałagan manicure obejmuje pięć prostych kroków:

1.Plan

2.Buff

3.File

4.Polish

5.Podtrzymywanie

Plan

Kiedy siedzi na krześle salonie, pierwszą rzeczą jest twój manikiurzystka pyta „Jaki kształt chcesz? Kwadratowe lub okrągłe? Chcesz Francuski Polski? Rozmawiać z nią o tym, co chcesz i jak chcesz, aby efekt końcowy szukać.

Jeśli czujesz się przytłoczony bałaganu i zmyliła bałagan w domu lub w biurze, należy zadać sobie te same pytania. Co chcę moja przestrzeń wyglądać? Jak powinien działać? Co muszę w tym miejscu, aby użyć go do jego pełnego potencjału i utrzymać ją zorganizowane?

Usiąść z lampką wina i spędzić trochę czasu, by marzyć o idealnej przestrzeni i zadać sobie pytanie „co chcę?”

Polerować

W krześle salonie Kiedy już zdecydujesz, jaki kształt paznokci, styl i kolor chcesz, twoja manikiurzystka dostaje do pracy na polerowanie każdy paznokieć. Ona zarośla i zmywaki każdą cyfrę, usuwanie śmieci i złuszczanie dala niepotrzebnych gunk.

Gdy chcesz uporządkować rzeczy w przestrzeni, proces jest taki sam (choć niestety nie można usiąść w fotelu, podczas gdy ktoś inny działa!).

Trzeba trochę czasu, aby usunąć śmieci i zdecydować, co chcesz zachować.

Artykuł napisany przez: