kinres.com.pl

kinres.com.pl

Jak zbudowac firme od podstaw

Jak zbudowac firme od podstaw

Niektórzy ludzie mają trudny czas pozbycie się rzeczy, których nie potrzebują. Czy wisi na sukienkę od 1970 lub 1980? Czy to jeszcze pasuje? Są szanse, że nie pasuje i jest niemodne (być może). Schowek na rzeczy nie jest zdrowe. Na przykład, jeśli przeszłaś bolesnego rozwodu, dlaczego chcesz powiesić na elementy podane przez byłą żoną lub byłego męża?http://www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php Jak można oczekiwać, aby iść do przodu w życiu, jeśli jesteś jeszcze przywiązanie do przeszłości? Toss starą, dzięki czemu można zrobić miejsce na nowe doświadczenia i rzeczy!

Organizowanie – Jak pozbyć się rzeczy, których nie potrzebujesz

W przypadku wątpliwości należy ją wyrzucić. Jeśli nie używano czegoś lub nosił ciuch powyżej jednego roku, pozbyć się go. Jeśli nie używano tego łopatę, oddaj je do firmy lub przekazać go. Jeśli nie nosić dżinsy, które kupili w ubiegłym roku, podarować je komuś, kto będzie je nosić. Istotne elementy, które mają nie musi być aż tak ważne, jeśli nie korzystali z nich od ponad roku.

Zadaj sobie pytanie: „Dlaczego jestem trzymając przeszłości?” Jeśli masz dzieci, które są uprawiane, dlaczego trzymając ich ubrania dla dzieci? Oczywiście, nie można je nosić. To wszystko jest w porządku, aby trzymać się kilku „kluczowych” kawałkach, ale zachowując wszystkie ich ubrania dla dzieci jest śmieszne. O ile, oczywiście, masz zamiar posiadania kolejnego dziecka!

Jeśli przeszedł przez rozwód, czy to zdrowe trzymać istotnych pozycji ze swoim ex-małżonka? Nie, to nie jest, zwłaszcza, jeśli to był niechlujny rozwód. Jak można iść do przodu w „nowych” relacji jeśli nadal przywiązanie do przeszłości? Nie ruszy do przodu lub będziesz odtworzyć poprzedni związek. Wrzucić na swoją przeszłość i zacząć od nowa.

Pozbądź się rzeczy jeden pokój na raz.
Artykuł napisany przez: boswellia