kinres.com.pl

kinres.com.pl

Praca w agencji badawczej – jak sie przygotowac

Praca w agencji badawczej - jak sie przygotowac

Moja matka nie jechać w tym czasie, więc mój ojciec zabrał mnie do biura pojazdów silnikowych, aby uzyskać prawo jazdy w wieku szesnastu lat. W czasie badania drogowego nie dano na ulicach Albuquerque w Nowym Meksyku (gdzie mieszkam), ale w New Mexico State Fair Grounds. Kurs został rozplanowany na miejscu.

Mój ojciec pomógł mi kupić samochód (niechętnie), więc poszliśmy do centrum targowe państwowych podjąć próbę drogową. Byłem oczywiście zdenerwowany jak nigdy wcześniej nie zrobił czegoś takiego. Czekaliśmy w kolejce, oczywiście, i mam wszystkie eliminacje z drogi i czekał. Nazywam się nazywa, i byłem gotowy do podjęcia próby drogowej … zależało mi, aby to zrobić. Ojciec czekał, dopóki nie skończył.

Ja i instruktor jazdy udaliśmy się na parkingu, gdzie mój samochód był zaparkowany, a on sprawdził rzeczy, aby zobaczyć, czy wszystko jest w porządku, a potem wsiadł od strony pasażera. Powiedział mi, gdzie aby rozpocząć test drogowy i poszliśmy się, aby rozpocząć test. Byłem bardzo zdenerwowany, ponieważ starałem się przestrzegać jego wskazówek, jak mogłem, a ja pojechałem wzdłuż płotu, który był wraz Central Ave., a potem zrobiłem obrót prawej wzdłuż ulicy San Pedro i jechał dalej na północ terenie targów.

O czasie dotarliśmy tak daleko od biura, jak można dostać, byłem zrobić kolejny zakręt prawy wzdłuż ogrodzenia Lomas … najgorsza z możliwych rzeczy stało … I zabrakło gazu! „O nie!” Powiedziałem sam do siebie! Samochód przyjechał do powolnego zatrzymania, a ja naprawdę nie chcę patrzeć na instruktora … ale musiałem! Był wściekły … i miał HATE w oczach!

Szybko wyskoczyła z samochodu, zatrzasnął drzwi, a flaga w dół niektórych pracowników obsługi technicznej na terenach targowych i wskoczył na przejażdżkę z powrotem do biura! Co ja powiem ojcu? On miał być wściekły, też! Byłem tak wściekły na siebie, że to może się zdarzyć! Byłem zawstydzony i upokorzony …
Artykuł napisany przez: