kinres.com.pl

kinres.com.pl

Dlaczego warto brac udzial w ankietach

Dlaczego warto brac udzial w ankietach

Codziennie spotykamy różnych ludzi z różnych środowisk, o różnych postaw w naszym życiu. Mamy tendencję, aby ocenić je na wiele sposobów, a następnie porównać je z definicjami „dobre” lub „złe”, „dopuszczalne” lub „nie do przyjęcia”, „właściwe” i „niewłaściwe”, itp predefiniowane dla nas przez wiele różnych czynników. Jeżeli spełniają one skomplikowane kryteria naszych umysłach „” dobry „, na przykład, nazwać je dobrymi ludźmi, i zdecydować się towarzysko z nimi, a jeśli nie, staramy się mieć jak najmniejsze oddziaływania, w oparciu o charakter relacji mamy z im. Jeśli na przykład dana osoba jest twoim szefem, to „musi” słuchać, co ma do powiedzenia, nawet jeśli jest tak nudna. Jeśli on jest twoim sąsiadem, starasz się przywitać, gdy go zobaczysz, po prostu być miły. Ale jeśli nie trzeba, osoba ma rację ze swojego świata!

Przyjmowanie innych, tak jak są one, co znacznie poprawia ogólną jakość swojego życia. Istnieje bezpośredni związek pomiędzy stykami, które masz, a jakość swojego życia. Cokolwiek chcesz mieć w swoim życiu, trzeba go otrzymać przez jakąś osobę, kanału lub kontaktu. Obecna jakość swojego życia jest wynikiem bieżących kontaktów, które masz w każdej dziedzinie swojego życia.

Każdy człowiek bez względu na to, kim są, co robią, jakim językiem mówią i jakie są ich przekonania, jest doskonały, tak jak są. Jeśli spojrzeć na ludzi w sposób całościowy, a zobaczyć je jako połączenie wszystkich charakterystycznych, które mają, można je lubią, a można nawet je kocham.

Chodzi o to, że nic poza was ma jakieś szczególne znaczenie z wyjątkiem rozumieniu można podłączyć do niego. Znaczenia można podłączyć do rzeczy lub zdarzeń, może być wybrany w taki sposób, że upoważniają lub w sposób, który disempower ciebie. Wybór należy do Ciebie.
Artykuł napisany przez: