kinres.com.pl

kinres.com.pl

Jak odniesc sukces bez stresu

Doskonali się pod ciśnieniem jest jednym z najtrudniejszych życiowych wyzwań. Powodem jest to, że tak wiele robi najlepiej w określonej sytuacji odnosi się do nastawienia psychicznego w chwili, która powstaje szczególna sytuacja. Innymi słowy druk na tkaninie, w sytuacji, ciśnienia, jeśli szczerze, że możesz, to pewnie można i jeśli naprawdę nie sądzę, można, prawdopodobnie nie będzie. Pozostałe czynniki to przygotowanie, umiejętności i po prostu znając wroga lub konkurencji.

# 1 – nastawienie psychiczne – Mamy tendencję do wykonywania co w naszej mocy, gdy jesteśmy spokojny, zrelaksowany i podniecony i dzięki silnemu przekonaniu. Problem z sytuacjami ciśnieniowych, że są one odpowiednie do produkcji przeciwstawne tendencje w naszych umysłach i sercach. Stajemy się negatywnie podniecony, zestresowani i wątpliwe – neurologiczne impulsy, które mają tendencję do osłabienia naszych umiejętności i zdolności. Zatem kluczem jest formą autohipnozy, która pozwala blokować te osłabiają bodźce w kluczowym momencie w sytuacji ciśnienia. Można zablokować tylko negatywne, stresujące lub osłabiają myśli zastępując je z ich przeciwieństwo. Musisz mieć hipnotyczne frazy, które zatrudniają w sytuacjach nacisku. To zdanie może być coś w stylu „mogę to zrobić” Jestem przygotowany „lub” będę przezwyciężyć. „Jeden z powyższych wyrażeń (lub inny podobny do nich) ma być psychicznie powtarzane w całej sytuacji ciśnienia w celu zablokowania podważając myśli od wschodzących.

nr 2 – Przygotowanie – ciśnienie sytuacji można przewidzieć i wytworzyć na. Zespoły piłkarskie robią to cały czas. Zgadza się, myśleć o możliwych sytuacjach ciśnieniowych, które mogą Cię konfrontują i praktyce, jak można je przezwyciężyć. Pomyśl o tym, co robisz i jak można to zrobić, jeśli dana sytuacja ciśnienie było powstać.
Artykuł napisany przez: