kinres.com.pl

kinres.com.pl

Agencje badawcze na swiecie

Agencje badawcze na swiecie a ja naprawdę nie chcą stawić czoła ojcu, ale musiałem!

Zacząłem długi spacer do biura pojazdów silnikowych powiedzieć tacie, co się stało i żeby dostać jakiś gaz. Tak, mam puszkę gazu z bagażnika i ruszył. Postanowiłem po prostu przejdź się gaz, dostarczenie samochodu do biura, a potem powiedzieć tacie, co się stało.jobhouse – nowe biuro w warszawie Robiąc to w ten sposób, że zabije mnie tylko raz, zamiast zabić mnie wiele razy!

I kopnął się w kółko, za umożliwienie coś takiego się wydarzy! To nie był dobry sposób, aby rozpocząć moją karierę jazdy! Szedłem ulicą, aby uzyskać gaz, a następnie wrócił do samochodu i umieścić go w samochodzie. Pojechałem do biura pojazdów silnikowych w twarz mojego ojca, a ja wiedziałem swoje minuty na tej planecie są policzone!

Kiedy powiedziałem ojcu, co się stało, nie powiedział nic, ale miał to wygląd „kill” w oczach! Nie sądzę, żeby ktoś pomyślał, może być tak głupi, aby coś takiego się działo! Ale miałem wieści dla niego. Jego 16-letni syn, z dużymi uszami, jest na tyle głupi, żeby zrobić coś takiego! Teraz ja i mój ojciec musiał czekać na drugi raz … i mój ojciec nie był zadowolony w ogóle … mogę kroić wściekłość nożem, etc!

Wreszcie, nazywam nazywano, a ojciec podszedł do lady! Instruktor jazdy wzrosła w kasie rozmowie z moim ojcem, a ja wciąż widział gniew i nienawiść w jego oczach, gdy patrzył w moją stronę … I bardzo szybko wyglądać inaczej … jakby nic się nie stało ! Wiesz, że … „Nie jestem winny wygląd.”

Nie słyszałam, co mówił, ale instruktor jazdy nadal rozmawiać z moim ojcem, i wskazać w ten sposób i w ten sposób i skrzywił się dużo, i spojrzał w moją stronę z obrzydzeniem … On wypełnione dokumenty, gdy był rozmowy, i podał go do mojego ojca. Drobne kropelki potu pełzały po mojej twarzy, bo był już obawiają się, że być stomatolog bydgoszcz może będziemy musieli wrócić, albo że nie dostanie moje prawo jazdy w ogóle tego dnia!

Wreszcie, mój ojciec wrócił i powiedział mi, że instruktor nie wychodził na przebieg drogi znowu się ze mną, a on dał mi moje prawo jazdy i tak, i nie zawsze chce mnie więcej widzieć! GEE … Zastanawiam się, dlaczego nie? YAHOO! Zerwałem się z okazji … Mam prawo jazdy … Mam prawo jazdy! Mój ojciec nie był bardzo rozbawiony na mnie, i nie był bardzo uroczysty, albo! Nadal był zły na całej sprawie! Teraz mogę jechać całą drogę do domu … a mój ojciec nie był z tego zadowolony, albo! Mam prawo jazdy … w pewnym sensie!

W roku 2008, a już w wieku 63 lat, mam dość dużo wycofał się z prowadzenia, ale nie mogę pomóc, odzwierciedlając powrotem jak mam prawo jazdy w 1961 roku … w pewnym sensie! Mogę trochę chichot o tym teraz, ale wtedy … nie było to bardzo zabawne! Jestem bardzo szczęśliwy, aby nie mieli wypadku tylu latach jazdy, albo!

Artykuł napisany przez: