kinres.com.pl

kinres.com.pl

Agencje badawcze na swiecie

Agencje badawcze na swiecie a ja naprawdę nie chcą stawić czoła ojcu, ale musiałem!

Zacząłem długi spacer do biura pojazdów silnikowych powiedzieć tacie, co się stało i żeby dostać jakiś gaz. Tak, mam puszkę gazu z bagażnika i ruszył. Postanowiłem po prostu przejdź się gaz, dostarczenie samochodu do biura, a potem powiedzieć tacie, co się stało. Robiąc to w ten sposób, że zabije mnie tylko raz, zamiast zabić mnie wiele razy!

I kopnął się w kółko, za umożliwienie coś takiego się wydarzy! To nie był dobry sposób, aby rozpocząć moją karierę jazdy! Szedłem ulicą, aby uzyskać gaz, a następnie wrócił do samochodu i umieścić go w samochodzie. Pojechałem do biura pojazdów silnikowych w twarz mojego ojca, a ja wiedziałem swoje minuty na tej planecie są policzone!

Kiedy powiedziałem ojcu, co się stało, nie powiedział nic, ale miał to wygląd „kill” w oczach! Nie sądzę, żeby ktoś pomyślał, może być tak głupi, aby coś takiego się działo! Ale miałem wieści dla niego. Jego 16-letni syn, z dużymi uszami, jest na tyle głupi, żeby zrobić coś takiego! Teraz ja i mój ojciec musiał czekać na drugi raz … i mój ojciec nie był zadowolony w ogóle … mogę kroić wściekłość nożem, etc!

Wreszcie, nazywam nazywano, a ojciec podszedł do lady! Instruktor jazdy wzrosła w kasie rozmowie z moim ojcem, a ja wciąż widział gniew i nienawiść w jego oczach, gdy patrzył w moją stronę … I bardzo szybko wyglądać inaczej … jakby nic się nie stało ! Wiesz, że … „Nie jestem winny wygląd.”

Nie słyszałam, co mówił, ale instruktor jazdy nadal rozmawiać z moim ojcem, i wskazać w ten sposób i w ten sposób i skrzywił się dużo, i spojrzał w moją stronę z obrzydzeniem … On wypełnione dokumenty, gdy był rozmowy, i podał go do mojego ojca. Drobne kropelki potu pełzały po mojej twarzy, bo był już obawiają się, że być może będziemy musieli wrócić, albo że nie dostanie moje prawo jazdy w ogóle tego dnia!

Wreszcie, mój ojciec wrócił i powiedział mi, że instruktor nie wychodził na przebieg drogi znowu się ze mną, a on dał mi moje prawo jazdy i tak, i nie zawsze chce mnie więcej widzieć! GEE … Zastanawiam się, dlaczego nie? YAHOO! Zerwałem się z okazji … Mam prawo jazdy … Mam prawo jazdy! Mój ojciec nie był bardzo rozbawiony na mnie, i nie był bardzo uroczysty, albo! Nadal był zły na całej sprawie! Teraz mogę jechać całą drogę do domu … a mój ojciec nie był z tego zadowolony, albo! Mam prawo jazdy … w pewnym sensie!

W roku 2008, a już w wieku 63 lat, mam dość dużo wycofał się z prowadzenia, ale nie mogę pomóc, odzwierciedlając powrotem jak mam prawo jazdy w 1961 roku … w pewnym sensie! Mogę trochę chichot o tym teraz, ale wtedy … nie było to bardzo zabawne! Jestem bardzo szczęśliwy, aby nie mieli wypadku tylu latach jazdy, albo!

Artykuł napisany przez: