kinres.com.pl

kinres.com.pl

Konkurencja firmy – jak nie dac sie jej pokonac

Konkurencja firmy - jak nie dac sie jej pokonac

# 3 – Umiejętność – Możliwość pochodzi z doświadczenia i praktyki stwierdził inny sposób, praktyki, praktyki. Bądź dobry w tym co twój zrobienia. Opanuj swój statek. W świecie, większość ludzi były na tyle, aby dostać się, opanowanie rzemiosła pozwoli Ci superior – wśród pięciu największych procent populacji.

# 4 – Poznaj wroga (Konkurencja lub czynniki przeciwstawne) – Jest kilka rzeczy w życiu niż lepsze poznanie i po przygotowana dla wroga, konkursu lub sił, które będą cię przeciwnych. Słowa starożytnego chińskiego filozofa wojskowego Sun Tzu są tu właściwe. Powiedział, że ponad 2000 lat temu: „Większość mężczyzn dostać się do walki i starać się zrozumieć, że najlepszym sposobem, aby wygrać, ale mądry człowiek Pierwsze dane to najlepszy sposób, aby wygrać, a następnie dostaje się do walki.”

Można najlepiej przygotować się do sytuacji ciśnieniowych najpierw opanować swojego rzemiosła, a potem będąc wiedzę z umiejętnościami sił, które będą cię przeciwnych. Te przeciwstawne siły nie będzie po prostu być natychmiastowa konkurencja ale również bezwładność – serwis komputerów puck stare sposoby robienia rzeczy – uprzedzenia i tych, którzy planują być niesprawiedliwe i tych, którzy korzystają z obecnej sytuacji, nawet jeśli taka sytuacja jest szkodliwe dla Ciebie i większości innych.

Musisz mieć świadomość, wszystkie te siły, przygotować dla nich pozostają trudne napędzane przekonania czy pragnienia i będzie dobrze wykonywać w każdej sytuacji ciśnienia.

Artykuł napisany przez: