kinres.com.pl

kinres.com.pl

Kto analizuje wyniki ankiet

Kto analizuje wyniki ankiet

Co Wyniki Przygoda Zakupy w mniejszej przestrzeni w sypialni szafy. Aby usunąć bałaganu i zmaksymalizować przestrzeń pamięci, zaczynają biorąc wszystko z twojej szafie. Organizować elementy na cztery stosy – przechowywać, sprzedać lub oddać, rzucać, i przechowywać w innym miejscu. pozycje Grupa powrotem do szafy według kategorii, takich jak buty, swetry, itp to pomoże Ci określić, jaki typ szafy systemu organizacyjnego i akcesoriów do inwestowania w . Na przykład, być może trzeba więcej wiszące przestrzeni, albo bardziej półki i kosze dla złożonych elementów lub buty.

Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące cięcia bałagan w sypialni szafy:

Wybierz system organizacyjny szafie. Sprawdzić modułowy system pamięci masowej szafie, która pasuje do przestrzeni szafy i potrzeb organizacyjnych. Na przykład, drążki teleskopowe i regulowane półki pracować w szafach o różnych rozmiarach, jak również systemów szaf stylu. Zaprojektuj swój własny obszar przechowywania lub mieć profesjonalny utworzyć niestandardową zaprojektowany układ szafie.

Podwoić swoją pamięć. Podwojenie przechowywania dodając pręt wiszące z innego pręta aby stworzyć więcej miejsca na wiszące spodnie, spódnice i koszule. Pozostawić około 36 cali między dwoma prętami i zostawić trochę miejsca na dłuższe przedmioty, takie jak sukienki.

Dodaj regały. Pojedyncza napowietrznych półki jest cechą szafy sypialni. Możesz dodać przestrzeni dyskowej do szafy dodając więcej półek aż do sufitu. Wybierz półki, że nie mają więcej niż 16 cali głębokości. W ten sposób elementy są widoczne i nie zgubić się w tylnej części szafy.

Accessorize go. Dodaj akcesoria systemu magazynowania w zależności od potrzeb, takich jak półki na buty, drewniane wieże, szuflady lub kosze przesuwnych. Przesuwane kosze zamontować na torach i są otwarte więc można to, co jest w środku. Są one idealne do torebki, kapelusze i składanych elementów, takich jak koszulki, swetry i skarpety. Inne akcesoria do przechowywania szafie należą krawat i pasa organizatorów.

Przenieś ubrania w szafie. Dodawanie więcej miejsca na szafie oznacza, że ??można być w stanie przemyśleć swoje meble do sypialni. Na przykład, może dodanie systemu szafie organizacyjny eliminuje potrzebę komodzie w sypialni, która dostarczy Ci więcej powierzchni.

Rozważmy przyszłego wzrostu. Dlaczego stop z jednej szafie? Rozważmy zestawy szafie pokoju dzieci, ponieważ są one łatwe do dostosowania. ubrania Hang na odpowiednim poziomie, a następnie podnieść półki i drążki, jak dzieci rosną.

Artykuł napisany przez: