kinres.com.pl

kinres.com.pl

Na co wplywa badanie satysfakcji klienta

Na co wplywa badanie satysfakcji klienta

Abraham Lincoln powiedział: „Można oszukiwać niektórych ludzi cały czas, i wszystkich ludzi na jakiś czas, ale nie można oszukać wszystkich ludzi przez cały czas.” William Szekspir powiedział: „Uczciwość jest najlepszą polityką. Jeśli stracę kopalni honoru, tracę siebie.”

Te dwa giganty wiedział, co oni mówią i mieli rację w swoim założeniu. Integrity, które można zdefiniować jako jakość mając poczucie uczciwości i prawdomówności w zakresie motywacji dla swoich działań jest rzeczywiście królewska droga do sukcesu osobistego i zawodowego.

Indywidualne wymagania integralności, które możemy podążać ścieżką naszych przekonań i że pozostaniemy wierni naszym wartościom. Nie zawsze może być najkrótsza i najprostsza droga, ale jest jedynym, który zwycięży w dłuższej perspektywie.

Jednym z największych aktywów człowieka jest jego słowo. To jest święte i bez względu na okoliczności, nie powinna znajdować się w niebezpieczeństwie. Jest to podstawa, na której zaufanie i pewność siebie są budowane i to jest cechą człowieka integralności.

Mamy żyć w świecie, w którym, dla niektórych, wszystko, co się liczy, to wyniki i widzieliśmy skutki tej shabby myślenia. Olbrzymie korporacje na Brinks katastrofy i CEO w niesławie lub w więzieniu.

Silna struktura potrzebuje solidnych fundamentów. Tak samo udane życie osobiste i zawodowe. Kamienie narożne tkaninydarpol.pl/pl/c/Tkaniny-wg.-nazw/76 tego fundamentu są uczciwość i prawdomówność. Brak rzetelności może wygrać bitwę, ale szanse są bardzo wysokie, że będzie to przegrają wojnę.

Trwały sukces zależy od długoterminowego myślenia. To zależy od jakości myśli, czynów i zachowań. To zależy w równym stopniu od integralności osobistej, jak ma to miejsce na wysiłek i planowania jakości.

Kiedy patrzymy na mężczyzn i kobiet, którzy pozytywnie dotkniętych sprawami człowieka, widzimy, honor, prawdomówność, odwaga i uczciwość.
Artykuł napisany przez: