kinres.com.pl

kinres.com.pl

Na jakiej podstawie wybierani sa respondenci

Na jakiej podstawie wybierani sa respondenci

Normalnie, kiedy mówimy o umieszczenie w „dobrym słowem” dla kogoś, mamy na myśli prywatnego rekomendacji.

Więc w jaki sposób można umieścić w dobrym słowem dla siebie? Być może nie w sposób myślisz, jak w rekomendacji. Raczej Włożyłam „dobre słowa” używać przez wiele lat przez kompilację cytatów, które mnie inspirują, pomóż mi przezwyciężyć negatywne lub pobudzać mnie.http://exportbiz.pl

Pomyśl o ludziach, którzy inspirują cię do swoich celów. Mogą to być ludzie, którzy mieszkają lub martwych, z dowolnego okresu w historii słynnego czy nie. W oparciu o to, czego nauczyliśmy się o swoje życie, słowa i spadków, i wiedząc, co walczyli zi pokonał odebrać swoje słowa mądrości. Po twarzy wyzwanie lub problem czytać te słowa radę i niech cytaty ośmielić i inspirować.

Znalazłem cytatów, które dało mi dodatkową energię, inspiracji lub odwagi, by iść dalej, gdy trwające dostał trudne. Ilekroć znalazłem cytat, który miał szczególne znaczenie dla mnie, umieścić go w jednym z moich dzienników i czasopism stworzyłem różne dla różnych sytuacjach. Ilekroć muszę pick-me-up, ci mądrzy wólka kosowska ludzie i ich notowania są tam dla mnie.

W warunkach biurowych, moje cytaty były pod blatem szklanym na moim biurku. Pomogli mi utrzymać dążenie do osiągnięcia moich celów, neutralizować negatywne od innych, przeformułować przeszkody i radzić sobie z trudnymi ludźmi. Mając chwilę na przeczytanie kilku cytatów pozwoliło mi stworzyć spokojną przestrzeń w środku chaosu, jest szansa, aby złapać oddech i uczucie, że ktoś mądry sięgał ręką, aby pomóc mi się, zachęcają mnie, albo poklepać mnie z tyłu.

Na drodze, moje książki notowań pomogło mi poczuć podłączony do innych ludzi, nawet podczas długich odcinkach, kiedy byłem sam. Dali mi otuchy, kiedy miałem poważne obowiązki, i pomógł mi pozostać dostosowane do okazji, kiedy miałem małą kontrolę mojego rzeczywistego środowiska fizycznego na lotniskach, w hotelach i nieznanych miejscach.

Po długim, męczącym dniu, moje książki notowań pomaga mi się zrelaksować, przeformułować i naładować. Pomagają mi zobaczyć dobro w ludziach, sytuacjach i w siebie, zwłaszcza kiedy nie sprostał moim własnych (często nierealistycznych oczekiwań). Moje książki notowań pomogły mi pamiętać, że każdy ma rozczarowań, a nawet awarii. Oni pomogli mi zrozumieć, że nie jestem sam i nie trzeba robić wszystko sam. Oni wyprowadzili we mnie najlepsze, i pomógł mi znaleźć najlepszy w innych.

Dlaczego nie stworzyć własną książkę cudzysłowu i zobaczyć, co za różnica może to zrobić na „umieścić w dobrym słowem” dla siebie?

Artykuł napisany przez: http://exportbiz.pl